GCM Yatırım Genel Müdürü Alper Nergiz, "Bu ödülle yatırımcılarımıza en kaliteli hizmeti sunma konusundaki kararlılığımızı ve performansımızı bir kez daha kanıtlamış olduk" dedi.

GCM Yatırım, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından düzenlenen Altın Boğa Ödülleri töreninde, "Kaldıraçlı İşlemler İşlem Hacmi Lideri" ödülüne dördüncü kez layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre TSPB tarafından düzenlenen ve sermaye piyasalarının gelişmesine ve bilinirliğinin artırılmasına katkıda bulunan kurumların ödüllendirildiği TSPB Altın Boğa Ödülleri'nin bu yıl dokuzuncusu düzenlendi.

2023'ün değerlendirildiği etkinlikte ve farklı kategoride 20 dalda verilen prestijli ödüller sahiplerini buldu.

Gecede, dünya standartlarındaki teknolojik altyapısı ve zengin ürün çeşitliliği ile ön plana çıkan Türk sermaye piyasalarının lider kurumlarından GCM Yatırım, bu sene dördüncü kez "Kaldıraçlı İşlemler İşlem Hacmi Lideri" ödülünü kazanarak sektördeki liderliğini pekiştirdi.

Şirket adına ödülü GCM Yatırım Genel Müdürü Alper Nergiz aldı.

"Hedefimiz, başarılarımızı uzun yıllar sürdürülebilir kılmak"

Açıklamada konuya ilişkin değerlendirmelerine yer verilen GCM Yatırım Genel Müdürü Alper Nergiz, burada olmaktan dolayı büyük bir mutluluk ve heyecan duyduklarını belirtti.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, İnegöl'de "İhracatın Yıldızları" programında konuştu TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, İnegöl'de "İhracatın Yıldızları" programında konuştu

Nergiz, şu ifadeleri kullandı:

"GCM Yatırım olarak, TSPB tarafından düzenlenen TSPB Altın Boğa Ödülleri'nde 'Kaldıraçlı İşlemler İşlem Hacmi Lideri' ödülünü dördüncü kez kazanmanın onurunu yaşıyoruz. Bu ödülle yatırımcılarımıza en kaliteli hizmeti sunma konusundaki kararlılığımızı ve performansımızı bir kez daha kanıtlamış olduk. Gelecekte de aynı kararlılıkla yatırımcılarımızın güvenini ve memnuniyetini sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz. Hedefimiz, en üst düzeyde hizmet sunmaya devam ederek başarılarımızı uzun yıllar sürdürülebilir kılmak." 

Kaynak: İSTANBUL (AA)