Hazırlayan: Emre ERTÜRK

Alpine A290, piste çıktı

FRANSIZ uzmanlığı ile markanın üç temel dayanağı olan; performans, çeviklik ve hafiflik yaklaşımıyla geliştirdiği ilk elektrikli spor otomobili Alpine A290, şehir içi kullanım için ürettiği ve aynı zamanda ilk elektrikli otomobili olan A290 modelinin dünya lansmanını 13 Haziran’da, Le Mans 24 Saat Yarışları’nın açılış gününde gerçekleştirdi. Yaklaşık 4 metre uzunluğuyla kompakt bir tasarıma sahip olan beş kapılı Alpine A290, dış tasarımında ve iç mekânında taşıdığı sportif detaylarla Alpine DNA’sını pistlerden şehir içine taşıyan ayrıcalıklı bir model. Alpine A290, yaklaşık 380 km'ye kadar WLTP menzili sağlayan 52 kWsa bataryaya sahip. Alpine A290, 2025 yılının ikinci çeyreğinde Türkiye’de satışa sunulacak.

Chery 25 06 24

Lüks SUV’da yeni standartlar

CHERY, TIGGO 8 PRO Avantgarde modeli ile Türkiye SUV pazarında, lüks ve yenilikçi kavramlarının standartlarını belirlemeye devam ediyor. TIGGO 8 PRO Avantgarde, kendine özgü dış görünümü ve lüks iç tasarım konfigürasyonu ile Chery'nin SUV sınıfındaki yenilikçi yönünü ortaya koyuyor. 7 kişilik lüks D-SUV, modern estetiği pratik tasarımla mükemmel bir şekilde harmanlayarak sofistike ve pratik bir görsel sunuyor. Akıllı iç mekan açısından TIGGO 8 PRO Avantgarde, ileri teknoloji ile kullanıcı dostu tasarımı uyumlu bir şekilde birleştirerek konforlu ve rahat bir deneyim sunuyor. Bununla birlikte model, ister kalabalık şehir sokakları ister bol manzaralı şehir dışı yollar olsun benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor.

Alj. 25 06 24 J P G

Hem menzili hem fiyatıyla iddialı Hem menzili hem fiyatıyla iddialı

ALJ Finans’tan ticari kredi fırsatı

ALJ Finans CEO’su Volkan Döşoğlu, binek araçlarda bireysel müşteriler için uygulanan sınırlandırmalar dışında hareketliliğin devam ettiğini belirtti. Döşoğlu, "Özellikle finansman şirketleri olarak yerli üretimi destekleyecek şekilde, onay oranları ve kredilendirme oranları konusunda sektöre destek vermeye devam ediyoruz. Toplam taşıt kredi hacmi yaklaşık 380 milyar liraya ulaştı. Bunun 285 milyar lirası, yani yaklaşık yüzde 75'i ticari segmentteki müşterilere verilen kredilerden oluşuyor. İçinde bulunduğumuz dönemde özellikle ticari segmentteki kredi kullandırım oranında artış gözlemliyoruz." ifadelerini kullandı.

D S 25 06 24

DS Automobiles'de özel fırsatlar

DS Automobiles'in haziran ayı teklifleri kapsamında, DS 7 OPÉRA BlueHDi 130 ve DS 7 OPÉRA E-TENSE 4X4 360 modelleri 900 bin liraya 12 ay vadeli yüzde 1,99 faizli kredi fırsatlarıyla premium SUV sınıfında muhteşem konforu arayanları hedefliyor. DS 7 OPÉRA E-TENSE 225 modeli, 800 bin liraya 12 ay vadeli yüzde 1,99 faizli kredi imkanıyla satın alınabiliyor. DS 7 OPÉRA E-TENSE 4X4 300 ve DS 7 ESPRIT DE VOYAGE E-TENSE 4x4 300 modelleri ise 850 bin liraya 12 ay vadeli yüzde 1,99 faizli kredi fırsatıyla yeni bir DS sahibi olmak isteyenleri DS STORE'lara bekliyor.

Fiat 25 06 24

FIAT Professional’den çifte fırsat

FIAT Professional, haziran ayı boyunca yeni bir hafif ticari araç almak isteyen kullanıcılara, Fiat Fiorino, Doblo, Ducato, Scudo ve Ulysse modelleri için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Kampanya kapsamında, yüzde 0 faizli kredi imkanı, araç fiyatının tamamına  yüzde 2,99 kredi fırsatı ve nakit alımlarda fiyat avantajlarına kadar model bazında farklılaşan seçenekler sunuluyor. Fiorino Combi Eko LPG 754.900 TL'den başlayan fiyatlarla ve araç fiyatının tamamına yüzde 2,99 kredi avantajıyla sahiplerini bekliyor

Editör: Haber Merkezi