Yeni Suberb standartları değiştirmeye geldi Yeni Suberb standartları değiştirmeye geldi

TOYOTA’nın, B segmentindeki yenilikçi tam hibrit teknolojisine sahip Yaris Hybrid ve Yaris Cross Hybrid modelleri yenilenen ürün gamıyla Türkiye’de. Yeni Yaris Hybrid, 1 milyon 255 bin TL’den, Yeni Yaris Cross Hybrid ise 1 milyon 490 bin TL’den başlayan lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu. Toyota, yeni modellerine daha hızlı ulaşılmasını sağlamak için, Toyota plazaların yanı sıra online rezervasyon ile de satış başlattı.

Toy1 11 6 24

Toyota hibritteki gücünü, Yaris Hybrid ve Yaris Cross Hybrid modellerinde sunduğu iki farklı güce sahip hibrit motor seçenekleriyle daha da artırdı. İki model de 116 HP tam hibrit ve 130 HP tam hibrit versiyonuyla tercih edilebiliyor.

Toyota, Yaris Hybrid modelini 116 HP Hybrid Flame ve 130 HP Hybrid Passion X-Pack olmak üzere Türkiye’de iki donanım seviyesiyle satışa sundu. Yaris Cross Hybrid, yenilenen versiyonuyla 116 HP Hybrid Dream, 116 HP Hybrid Flame, 116 HP Flame X-Pack ve 130 HP Hybrid Passion X-Pack olmak üzere dört donanım seçeneğine sahip. Toyota Safety Sense 3 ile donatılan her iki modelde de, eksiksiz ve yüksek güvenlik özellikleri standart olarak sunuyor.  

Muhabir: Emre ERTÜRK