SWM, kısa süre önce giriş yaptığı Türkiye pazarında ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’de ATMO Grubu’nun temsil ettiği marka, SUV modelleri G01 ve G01F’in ardından şimdi de yeni SUV modeli G03F’i yollara çıkarıyor. Markanın 7 kişiye yolculuk imkânı sağlayabilen yeni modeli G03F, Deluxe donanımlı ve manuel şanzımanlı versiyonuyla 1 milyon 59 bin 500 TL’lik iddialı bir fiyatla SWM bayilerinde yerini aldı.

Türkiye’de satılan fiyat/performans oranı en yüksek araç modellerinden biri olan yeni G03F, 7 kişi için geniş iç hacmi, 4,6 metre uzunluğu ve zengin donanımlarıyla segmentindeki rakiplerinden ayrışıyor. Araç, 7 kişilik oturma kapasitesi de dahil olmak üzere farklı kullanım taleplerine karşılık verebilen fonksiyonel ve büyük SUV olarak dikkat çekiyor. Yeni SWM G03F, hem B hem de C segmentini hedefleyen kullanıcılara hitap ediyor.  

Konforlu ve keyifli sürüş sunan SWM G03F, 195 mm yerden yükseklik sağlayan Off-Road gövde koruma kiti, LED gündüz farları, LED sis farları, elektrik ayarlı ve ısıtmalı dış dikiz aynaları ve standart olarak sunulan 17 inçlik alüminyum jantları ile tasarımını güçlendirirken SUV karakterini bir adım daha öne çıkarıyor.  

SWM G03F’te yer alan yenilikçi teknolojiler, 7 kişilik pratik bir SUV'un sahip olması gereken ve günlük yaşamı kolaylaştıran birçok özelliği bir arada sunuyor. 10,5” boyutundaki dokunmatik telefon yansıtma sistemi bağlantı ihtiyaçlarına en iyi yanıtı verebilmek için Bluetooth teknolojisiyle donatılırken dahili navigasyon sistemiyle son teknoloji bir sürüş deneyimi sunuyor. Kullanımı kolay ve sezgisel 10,5” bilgi-eğlence sistemi Apple CarPlay ve Android Auto gibi gelişmiş bilgi-eğlence sistemlerini de destekliyor.

Hyundai SANTA FE’nin tasarımına Red Dot Ödülü Hyundai SANTA FE’nin tasarımına Red Dot Ödülü

Markanın 1.5L S-Power Euro 6E benzinli motor seçeneğiyle pazara sunulan G03F, 110 HP gücü ve 152 Nm’lik torkuyla yeterli performansı sağlıyor. 5 ileri manuel şanzımanla kombine edilen motor, 7,5L yakıt tüketimi ile sürüş beklentilerini karşılıyor.

Muhabir: Emre ERTÜRK