Togg'da cazip kredi fırsatı

Togg, nisan ayında en donanımlı versiyon olan T10X V2 uzun menzil için başlattığı özel finansman desteğini kapsamını genişleterek sürdürüyor. Sınırlı sayıda T10X için geçerli olacak kampanyada, 800 bin TL krediye yüzde 0 faiz ve 12 ay vade veya yüzde 1,99 faiz oranıyla 30 ay vade seçeneği bu kez T10X’in tüm versiyonları için sunuluyor. T10X için Togg’un dijital platformu Trumore üzerinden 7/24 sipariş verilebiliyor. T10X için bu yıl çekiliş yapılmıyor, teslimatlar sipariş sırası, konfigürasyon özellikleri ve bunlara bağlı üretim planlamasına göre hızlı bir biçimde gerçekleşiyor.

Vol

Volvo Car Turkey’e yeni Genel Müdür

2020’den bu yana Volvo Car Turkey’nin Genel Müdürü olan Magnus Boman’ın ardından koltuğunu devralacak isim belli oldu. Uzun yıllar Volvo Car Turkey’de görev yaptıktan sonra son olarak Volvo Car Çek Cumhuriyeti Genel Müdürlüğü’ne atanarak uluslararası deneyim kazanan Alican Emiroğlu, Volvo Car Turkey’nin Genel Müdürü görevine getirildi. 2020 yılında Volvo Car Çek Cumhuriyeti Genel Müdürülüğü görevine atanan Alican Emiroğlu, Türkiye’den bir başka ülkeye atanan ilk genel müdür olarak bir ilke imza atmıştır.

Ana

Milyar avroluk otomotiv şirketleri Türkiye’ye geliyor Milyar avroluk otomotiv şirketleri Türkiye’ye geliyor

Anadolu Isuzu BUS2BUS Fuarı’ndaydı

Anadolu Isuzu, 24-25 Nisan tarihlerinde Berlin’de düzenlenen BUS2BUS Fuarı’nda modellerini ziyaretçilerle ve katılımcılarla buluşturdu. Anadolu Isuzu, yüksek enerji verimliliği, uzun menzilli ve düşük işletme maliyetleri ile dikkat çeken yeni elektrikli ulaşım çözümleri NovoVolt ve NovoCiti VOLT modellerini sergiledi. Şirketin ilk tam elektrikli otobüsü olan NovoVolt, 320 kW’lık güçlü bir motor ve 165 kWsa’lik batarya ile donatılmış ve 225 kilometreye kadar menzil sunuyor. NovoVolt 2025 yılından itibaren satışa sunulacak.

Hon

Honda Motosiklet Günleri başlıyor

HONDA Motosiklet Günleri’nin üçüncüsü 10 – 12 Mayıs 2024 tarihleri arasında Honda Motosiklet Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Motosiklet tutkunları için yeni modellerin ön gösteriminin yapılacağı, test sürüşlerinin düzenleneceği, söyleşilerin, simülasyonların, yarışmaların, eğitimlerin ve eğlenceli aktivitelerin yer alacağı Honda Motosiklet Günleri’nde hem yetişkinler hem de çocuklar için birbirinden farklı etkinlikler gün boyunca devam edecek. Etkinliğe katılım, hondamotosikletgunleri.com web sitesi üzerinden doldurulan form aracılığı ile oluşturulan davetiyedeki QR kod kullanılarak ücretsiz olarak sağlanacak.

Plan

Klasikçiler müzayedede buluştu

2plan, geçtiğimiz aylarda ikincisi gerçekleştirilen ve yoğun ilgi gören Klasik Araç Müzayedesi’nin bir yenisi daha düzenledi. 200’den fazla klasik otomobil tutkununun katılımıyla gerçekleştirilen müzayedede, 1934-2003 model yılı arasında değişen toplam 26 klasik araç satışa çıktı. 1 saat süren açık artırmanın sonunda toplam satış değeri 19 milyon 405 bin TL olan klasik araçlar yeni sahipleri ile buluştu. Müzayedede 1996 model Porsche 911 Carrera, 10 milyon TL ile satılan en pahalı araç oldu.

Reno

Megane E-Tech lansmanı ünlü oldu

YENİ Renault Megane E-Tech %100 Elektrikli Lansmanı, dünyanın en prestijli ödül programlarından olan Muse Creative Awards’ta 5 ödüle birden layık görüldü. 2023’te Van’da 3.000 metrelik rakımda düzenlenen lansman, “Beygir Gücünden Elektrik Gücüne” mottosuyla oldukça farklı bir kurgu ile gerçekleşti. Lansmanın en dikkat çekici bölümü ise 1.400 metrelik Karabet Kar Tüneli’nin bir zaman tüneline dönüştürüldüğü bölüm oldu.   

Muhabir: Emre ERTÜRK