İSOAKADEMİ, Satınalma ve tedarik zinciri ile ilgili iş pozisyonlarında çalışanlar, satınalma ve tedarik zinciri ile ilgili kariyerini geliştirmek isteyenlere yönelik “yeni nesil satınalma yönetimi online eğitimine öncülük ediyor.

Satınalma, etkin yönetimle şirketlere rekabet avantajı sağladığı biliniyor.

Galatasaray Üniversitesi, Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi Dekanı, Galatasaray Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı, Lojistik Derneği (LODER) Başkanı Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan tarafından verilecek eğitim zoom üzerinden verilecek. 6 Mayıs Salı günü verilecek eğitim 13:30-16:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Eğitimde değişen endüstri dünyasının belirsizlik ve risk ortamlarında daha etkin satınalma yönetimi gerçekleştirmek için gerekli yaklaşımları, stratejileri ve uygulamaları hakkında yapılacak bilgilendirmede,

• Endüstri Dünyasında Yeni Gelişimler ve Gerekler
• Satınalma Stratejileri, Kategori Yönetimi
• Tedarikçi İlişkileri Yönetimi
• Satınalmada Risk Yönetimi
• Kontrat Yönetimi
• Dijital Dönüşüm ve Satınalma 4.0

konuları işlenecek.

Galatasaray Üniversitesi, Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi Dekanı, Galatasaray Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı, Lojistik Derneği (LODER) Başkanı Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan, Galatasaray Lisesi’nden sonra 1993 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü tamamladı. Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans derecelerini Fransa’da ENSGI’den (Ecole Nationale Superieure de Génie Industriel) 1996 yılında ve Boğaziçi Üniversitesi’nden 1997 yılında aldı. Endüstri Mühendisliği alanındaki doktora tezi çalışmalarını, kendisine verilen Yükseköğretim Kurulu yurtdışı doktora bursu ile INPG (Institut National Polytechnique de Grenoble), Grenoble, Fransa’da sürdürdü. Tez çalışmalarının bir kısmını, Avrupa Birliği Doktora Bursundan faydalanarak Université Laval, Québec, Kanada’da gerçekleştirdi. 1999 yılında Doktorasını tamamladıktan sonra, Galatasaray Üniversitesi, Mühendislik ve Teknoloji Fakültesinde öğretim üyesi olarak çalışmaya başladı. 2009 yılında Profesör unvanını alan Gülçin Büyüközkan halen Galatasaray Üniversitesi, Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi Dekanı ve Endüstri Mühendisliği Bölümü Başkanı olarak görevlerini sürdürmektedir. Endüstri mühendisliği, lojistik, tedarik zinciri ve dijitalleşme alanlarında çok sayıda ulusal ve uluslararası makalesi, bildirileri ve kitap bölümleri bulunmaktadır. Lojistik Derneği (LODER) Yönetim Kurulu Başkanı olan Prof. Büyüközkan, stratejik yönetim, lojistik, tedarik zinciri ve dijital dönüşüm başta olmak üzere değişik konularda endüstriyel eğitimler ile yenilikçi sistemler kurma, sistem iyileştirme ve dijitalleşme odaklı stratejik danışmanlık hizmetleri vermekte, endüstriyel projeler gerçekleştirmektedir.