Hem menzili hem fiyatıyla iddialı Hem menzili hem fiyatıyla iddialı

Hazırlayan: Emre ERTÜRK

Yeni Audi A3 daha sportif

AUDI kompakt modeli A3, yapılan bir dizi güncellemeyle 2025 model yılına daha sportif bir görünüm, yeni tasarım öğeleri ve dijital özelliklerle giriyor. Güncellemeyle birlikte A3 model ailesine yeni bir üye daha eklendi; SUV benzeri bir sürüş deneyimi sunmak için daha fazla yerden yüksekliğe ve çarpıcı off-road görünüme sahip Crossover A3 allstreet. A3 Türkiye'de 35 Turbo FSI 150 hp S tronic motor/şanzıman ve Advanced / S line donanım seçenekleriyle 2 milyon 52 bin 737 TL’den başlayan fiyatla pazara sunuluyor.

Opel2 2 7 24

Opel Zafira 25 yaşında

OPEL, bundan tam 25 yıl önce, 1999 yılında, kompakt van sınıfındaki modeli Zafira’yı yollara çıkardı. Zafira, ikinci ve üçüncü sırada katlanabilir Flex7 koltuk konsepti ile tanıtıldığı yılda iç mekân çeşitliliğine yeni standartlar getiren bir model oldu. Ayrıca Zafira, birçok kez prestijli "Altın Direksiyon" ödülünü almaya hak kazandı. Zafira'yı temel alan yerel ve emisyonsuz sürüşe olanak tanıyan HydroGen güç-aktarma organına sahip araçlar ile Opel, yakıt hücresi alanında da öncü bir marka oldu.

Jaeco2 2 7 24

JAECOO 7’ler geliyor

ÇİNLİ Off-Road SUV markası JAECOO, Türkiye marka lansmanının ardından ilk parti araçlarını Çin’in Dalian Limanı’nda düzenlenen törenle yola çıkardı. Üst Sınıf Off-Road SUV pazarında yeni bir dönem başlatmaya hazırlanan JAECOO, bir yandan JAECOO 7 teslimatına odaklanırken diğer taraftan da Türkiye’deki hizmet ağı yapılanmasına hızla devam ediyor. JAECOO 7, sahip olduğu bağımsız olarak geliştirilen ARDIS-Tüm Zeminlerde Akıllı Sürüş Sistemi, güçlü 1.6 litrelik benzinli motoru, zengin donanım listesi ve küresel boyutta güvenlik testlerinden elde ettiği 5 yıldız ile SUV pazarının yeni cazibe noktası olmayı hedefliyor.

Vito

Vito Panelvan ve Tourer geldi

MERCEDES-BENZ Vito, yeni Panelvan ve Tourer’ı Türkiye’de satışa sundu. 1 milyon 403 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Vito Panelvan, kurye, posta ve paket taşıma aracı, yiyecekler için soğutuculu hafif ticari araç veya mobil parça deposu olarak malların ve eşyaların taşınmasındaki tüm gereksinimleri karşılıyor. Sürücüye ek sekiz yolcuya kadar farklı oturma düzenleri sunan ve 1 milyon 992 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerle buluşan Vito Tourer ise ticari yolcu taşımacılığında popüler bir araç.
Honda2 2 7 24

Honda 6’ncı kez kürsüde

TÜRKİYE’nin 9 yıldır en çok satan motosiklet markası olan Honda, Brandverse Awards’ın Social Brands Veri Analitiği Bölümü’nde motosiklet kategorisinde 6’ncı kez altın ödülün sahibi oldu. Türkiye’de en çok satan motosiklet markası olma unvanını dokuz yıldır koruyan Honda Motosiklet Türkiye, sosyal medya alanındaki başarısını da altı yıldır bu ödül ile taçlandırıyor.

Oto2 2 7 24

Otomerkezi borsa yolunda

OTOMERKEZİ.NET, 10’uncu yaşını kutladığı bu yıl, geleceğe dair hedeflerini paylaştı. Yüzde yüz yerli sermayeli tek kurumsal ikinci el araç şirketi olma özelliğine sahip Otomerkezi.net, 2014 yılından bu yana 25 bin müşteriye hizmet verdi. Bugün 24 ilde 40 bayiye sahip olan marka, 2026 yılında ise borsaya açılan ilk kurumsal ikinci el şirketi olmak istiyor.  

Editör: Haber Merkezi