Emre ERTÜRK

Şekerbank’a yeni genel müdür yardımcısı Şekerbank’a yeni genel müdür yardımcısı

Türkiye'nin önde gelen deri üreticisi Ensari Deri A.Ş., dünya deri endüstrisinde ses getirecek yeni koleksiyonuyla Lineapelle New York Winter 25-26'da yer alacak. 17-18 Temmuz 2024 tarihlerinde Metropolitan Pavilion'da gerçekleşecek etkinlik, sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek.

Ensari Deri A.Ş., 30 yılı aşkın deneyimi ve sürekli yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çekiyor. Lineapelle New York'ta, deri modasına yeni bir soluk getirecek olan şirket, sektördeki dönüşümü başlatmayı hedefliyor.

Fuarla ilgili açıklamada bulunan Ensari Deri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Ensari, "Lineapelle New York'ta yeni koleksiyonumuzla yer alacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu fuar, sektördeki en son trendleri takip etmek ve yeni işbirliği fırsatlarını değerlendirmek için harika bir platform sunuyor. Ensari Deri A.Ş. olarak, müşterilerimize ve sektöre yenilikçi çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. Standımız, fuar boyunca sektör profesyonellerini ağırlayacak ve yeni koleksiyonları hakkında detaylı bilgi verecek. Şirketin uzman güçlü ekibi, ziyaretçilerle etkileşime geçecek ve işbirliği olanaklarını değerlendirmek için fırsatlar sunacak” dedi.

Editör: Haber Merkezi