4 yılda bir yapılan Dünyanın en büyük baskı teknolojileri Fuarı DRUPA 2024, Pandemi nedeniyle sekiz yıl aradan sonra yeniden yapılıyor.  Uluslararası baskı ve ambalaj sektörü, 28 Mayıs - 7 Haziran 2024 tarihleri ​​arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde DRUPA 2024 Fuarında bir araya gelecek.  

Bodrum'a "Seabourn Quest" ile 435 yolcu geldi Bodrum'a "Seabourn Quest" ile 435 yolcu geldi

Drupa

On bir günlük bir süre boyunca 52 ülkeden 1.625 katılımcı, sektörü bugün ve gelecekte etkileyecek yenilikçi teknolojiler, çözümler ve konuları sunacak. Çok çeşitli özel etkinliklerle dijitalleşme ve sürdürülebilirlikteki yeniliklerle ilgili bilgiler paylaşılacak.

Uluslararası bir karşılaştırma yapılacak olursa, baskı teknolojilerinin önde gelen küresel ticaret fuarı drupa’da, hem sektörün en son teknolojilerini hem de geleceği şekillendirecek geniş bir inovasyon yelpazesi sergilenecek ve yüksek kalibreli bilgi alışverişi için çok sayıda fırsat sunulacak.

Yaklaşık net alan üzerinde, 18 gösteri salonuyla 140.000 m²'lik alanda, 52 ülkeden  katılımcılar, baskı teknolojisindeki güncel trendlerin ve vizyoner fikirlerin tüm yelpazesini sunacak.

Muhabir: Selahattin AYGÜLER