Sigorta

Sigorta Haberleri

Generali Sigorta’dan, “Benim Kaskom Sigortası” hediyesi

16.04.2020 11:44
Generali Sigorta’dan, “Benim Kaskom Sigortası” hediyesi

Generali Sigorta’dan "Benim Kaskom Sigortası" yaptıran müşterilerine 1 aylık BluTV üyeliği hediye.

 

150 yılı aşkın köklü geçmişiyle Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Generali Sigorta, "Benim Kaskom Sigortası" yaptıran müşterilerine dizi, film ve canlı yayınların reklamsız izlenmesine olanak sağlayan internet televizyonu BluTV üyeliği hediye ediyor. Generali Sigorta'nın çağrı merkezinden, generali.com.tr’den veya acentelerinden "Benim Kaskom Sigortası" yaptıran ilk 10.000 kişinin BluTV üyeliği kupon kodlarından faydalanabilmeleri için son tarih 24.08.2020.
 

“Benim Kaskom” ile fiyatını kendin belirle

“Fiyatını Kendin Belirle” opsiyonu ile, her bütçeye özel kasko poliçesi oluşturabilme imkanının yanı sıra ihtiyaç dahilinde olmayan teminatlara ekstra prim ödeme zorunluluğunu da ortadan kaldıran Benim Kaskom Sigortası; modüler yapısı ile hızlı, zahmetsiz ve yepyeni bir sigortacılık deneyimi vaat ediyor.
 

Kampanyadan faydalanmak isteyen herkes, www.generali.com.tr/kampanya adresini ziyaret ederek, 0850 555 55 55 nolu çağrı merkezini arayarak veya Generali Sigorta acenteleri ile iletişime geçerek kampanyayla ilgili detaylı bilgi alabiliyor.

1.sayfa

1.sayfa

Gündem

Kadınlar pek çok iş kolunda alın teri döküyor

Ekonomi

Kadın ihracatçılardan Afrika'ya sanal çıkarma

Ekonomi

Basketbol sahası inşaat işleri yaptırılacak

Gündem

Samsun'da şiddet mağduru kadın ile 5 yaşındaki çocuğu koruma altına alındı