İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” etkinlikleri kapsamında, Halk Eğitim Merkezleri ve Olgunlaşma Enstitüleri kursiyerlerinin dönem boyunca hazırladığı el emeği göz nuru ürünler sergilendi.

Beyoğlu Halk Eğitim Merkezi2
Sirkeci Tren Garında düzenlenen serginin açılışı, İstanbul Valisi Davut Gül, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Mücahit Yentür, Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Bağcı, Beyoğlu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Altunbaş ve il protokolünün katılımıyla gerçekleşti.

Hüseyin Bağcı Ahmet Altunbaş

Beyoğlu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Altunbaş ve Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Bağcı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkmenistan'da üretilecek gazın Türkiye'ye ve Avrupa'ya aktarılması artık sadece zaman meselesi Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkmenistan'da üretilecek gazın Türkiye'ye ve Avrupa'ya aktarılması artık sadece zaman meselesi

Eğitimcilerin ve kursiyerlerin birbirinden değerli çalışmalarının sergilendiği stantları gezen İstanbul Valisi Davut Gül, "Medeniyetimiz beşikten mezara kadar eğitimi emrediyor. Sadece okul yıllarında değil, okulun dışında da bir eğitim var. Bunu çeşitli kurumlar yapıyor ama en iyisini de Hayat Boyu Öğrenme yapıyor" dedi.

Hayat Boyu Öğrenme

Sergi 31 Mayıs’a kadar görülebilir.

Muhabir: Sibel TÜRKER