Adnan AVUKA - Mardin

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yüksel, AKPM Denetim Komisyonu Raportörü Schennach'le görüştü TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yüksel, AKPM Denetim Komisyonu Raportörü Schennach'le görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Mardin'deki mitingine katılan İçişleri Eski Bakanı Muammer Güler, seçim çalışmalarına katıldı. Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vali Abdullah Erin ve İlçe Belediye Başkanlarına destek vermek amacıyla gezi ve ziyaretlerde bulunuyor.

Artklu Seçim Koordinasyon Merkezinde partilerle görüşen Güler, esnaf ve aile ziyaretleri yaparak destek istiyor. Güler, 'Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Mardin'e ve Mardinlilere karşı özle bir ilgisi ve sevgisinin olduğunu biliyor ve tanık oluyoruz. Bu güne kadar yapılan yatırımlar bunun göstergesidir. Hemşerilerimizin bu ilgi ve sevgiye sandık başına giderken karşılık vereceklerine inanıyorum. Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayı hemşerilerimizin hizmet ve temsiliyet kabiliyetlerinin hizmete ve istikrarın sağlanmasında etkili olacaktır. Her şeyden önce huzur ve güvene ihtiyacımız var. Bugünlere bedel ödenerek gelinmiştir. Sağlanan huzur ve güven ortamının ve ödenen bedellerin dikkate alınarak, hareket edilmesinde gerekli hassasiyeti göstermek hepimizin birinci amacı olmalıdır' şeklinde konuştu.

Editör: Haber Merkezi