Drama Yayınevi tarafından düzenlenecek olan 'Cumhuriyetimizin 100. Yılında Değerli Eserler Antolojisi' adlı eserin tanıtım ve imza günü, büyük bir heyecanla beklenmekte.

23 Nisan 2024 Cumartesi günü, saat 14.00-16.00 arasında Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde bulunan Bizim Sahaf Kitapevi'nde gerçekleşecek olan etkinlikte, Dr. Türkolog Sibel Çelikel'in editörlüğünde bir araya getirilen yazarlara ait eserin yer aldığı antolojiye katkı sunan seçkin yazarlar, okurlarıyla buluşacak. Masal, anı, öykü ve şiir türlerinde ödüllü eserlerin yer aldığı antolojinin tanıtımı yapılacak ve yazarlar, imza günü etkinliğiyle okurlarına kitaplarını imzalama fırsatı sunacaklar.

İstanbul’da Selin Rüzgarı İstanbul’da Selin Rüzgarı

'Değerlerimiz' teması çerçevesinde bir araya gelen antolojiye editör Dr. Sibel Çelikel de Atatürk hakkında bir anı metniyle katkı sunmuştur. 'Cumhuriyetimizin 100. Yılında Değerli Eserler Antolojisi' tanıtımı amacıyla Drama Yayınevi tarafından düzenlenen organizasyona Türkiye'nin farklı illerinden yazar ve şairler katılım sağlayacak.

Tanıtım ve imza etkinliğine avukat-yazar Elçin Akan ve öğretmen-yazar Filiz Özal İstanbul'dan, Drama Eğitmeni ve yazar Emel Başer Çorlu'dan, akademisyen Kutalmış Bayraktar Edirne'den, Drama eğitmeni ve yazar Oya Çetin Ankara'dan katılım sağlayacak. Ödüllü eğitimci-yazar İnci Yılmaz Şimşek, akademisyen, yazar, editör Sibel Çelikel, öğretmen yazar Umut Süzgen ve öğretmen- yazar Züleyha Ekici Lüleburgaz'dan katılım sağlayacak.

Editör: Haber Merkezi