Emre ERTÜRK

ALFA ROMEO’nun ilk global özel serisi "Tributo Italiano” Türkiye’de Tonale modeliyle , 2 milyon 750 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
 

Tributo Italiano özel serisinde, siyah tavanla zenginleştirilen iki tonlu tasarım, gövde rengindeki body kiti, aynalara eklenen İtalyan bayrağı detayları ve zarif iç mekân tasarımı yer alıyor. Bu detaylar, markanın ince işçiliğe olan özenin bir göstergesi olarak öne çıkıyor.   
 

Tonale Tributo Italiano özel serisinde 'V' şeklindeki ön ızgara, bu versiyona özel olarak Koyu Miron renkte tasarlanmış olmasıyla öne çıkıyor. Özel seride 20 inç olan alaşım jantlar, sportif havayı pekiştiren kırmızı Brembo fren kaliperleriyle tamamlanıyor. Adaptif Full-LED Matrix farlar ve Q4 Plug-In Hybrid versiyonunda krom kaplamalı çift egzoz boruları etkileyici tasarımı tamamlıyor.
 

Tonale Tributo Italiano özel serisinin sportif ruhu, iç mekân tasarımında da kendini gösteriyor. Dikkat çeken yeni siyah deri spor koltuklar, kırmızı renk detaylarıyla estetik bir görünüm sunuyor. Ön koltuk başlıklarında ise serinin özgün logosu yer alıyor.
 

Opel sözünü tuttu, Frontera’yı İstanbul’da tanıttı Opel sözünü tuttu, Frontera’yı İstanbul’da tanıttı

Tonale Tributo Italiano 7 ileri TCT otomatik şanzımanla kombinlenen 160 HP’lik 1.5 litre 160 HP’lik hibrit motor seçeneğinin yanında 130 HP’lik, 1.6 litrelik dizel motor ve 1.3 litrelik 280 HP Q4 Plug-In Hybrid e-AWD motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

Editör: Haber Merkezi