Yerel Yönetim

Yerel Yönetim Haberleri

Motosiklet tutkunları "Büyük Karadeniz Buluşması" etkinliğinde Ordu'da bir araya geldi

AA - (Hürses Haber Merkezi) [email protected] 26.09.2021 20:39
Motosiklet tutkunları

 

"Büyük Karadeniz Buluşması” etkinliği ile farklı illerden gelen 700 motosikletli Ordu'da buluştu.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Motosiklet Kulübü iş birliğinde, Gülyalı ilçesindeki Durgun Su Sporları Merkezi ve Kamp Alanı’nda gerçekleştirilen etkinliğe, 13 ilden 700'ü motosikletli olmak üzere toplam 1500 kişi katıldı.

 

Artvin, Trabzon, Rize, Giresun, Samsun, Gümüşhane, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Elazığ, Tokat, Amasya ve Sinop'tan gelen motosiklet tutkunları, burada hem stres attı hem de çeşitli gösteriler sundu.

 

Etkinliğe katılan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler de motosiklete binerek katılımcılarla birlikte tur attı.

 

Güler, burada yaptığı konuşmada, Ordu'da müthiş bir atmosfer yaşadıklarını belirterek, "13 ilden 28 spor kulübüne bağlı oldukça fazla bir katılımcı sayısı var. Büyük bir enerji, büyük bir güç ve turizm tanıtma faaliyeti." dedi.

 

Şehre, Durgun Su Sporları Merkezi ve Kamp Alanı gibi çok önemli bir eser kazandırdıklarını belirten Güler, "Ordu'muza bu eser çok çok farklı şeyler kazandırıyor. Merkezimiz kano, yelken sporlarına ev sahipliği yapmanın yanı sıra karavan turizmine de büyük katkı sunuyor. Tüm bu organizasyonları yapabilmek için bu çalışmaların altyapısını oluşturmak çok önemli. Yaşadığım mutluluğu kelimelerle ifade edemiyorum. Ordu sınırlarını aştı, tüm dünya tanımaya başladı." diye konuştu.

 

Ordu Motosiklet Kulübü Başkanı Mehmet Ataç ise Ordu'ya kazandırdığı eser dolayısıyla Başkan Güler'e teşekkür ederek tüm katılımcıların organizasyondan memnun kaldığını dile getirdi.

 

Etkinlik, katılımcılara çeşitli hediyeler dağıtılmasının ardından sona erdi.

1.sayfa

1.sayfa

Gündem

İzmir'in Urla ilçesi açıklarında art arda depremler

Gündem

Şiddete karşı topyekûn mücadele çağrısı!

Gündem

Ticari araçlar için zorunlu kış lastiği uygulaması yarın başlıyor