Ekonomi & Finans

Ekonomi & Finans Haberleri

Teknosa'dan Ege'ye bir günde 2 mağaza

İstanbul (AA) - Aişe Hümeyra Bulovalı 04.05.2018 23:56

İzmir'deki 16'ncı, Manisa'daki 6'ncı mağazasını hizmete açan Teknosa, yeni mağazalarında akıllı telefonlardan küçük ev aletlerine, televizyondan bilgisayar ve aksesuarlara kadar pek çok ürünü avantajlı fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuyor

Teknosa'dan yapılan açıklamaya göre, Teknosa, "Herkes için Teknoloji" felsefesi doğrultusunda mağaza yatırımlarını sürdürüyor. Teknosa, toplam 150 metrekare alana sahip Çiğli Kipa mağazasıyla İzmir'deki 16'ncı, 187 metrekarelik Salihli Kipa'daki mağazasıyla da Manisa'daki 6'ncı mağazasını Egeliler ile buluşturdu.

Yeni mağazalarla müşterisine daha yakın olmayı ve kesintisiz hizmet vermeyi hedefleyen şirket, bölgenin teknoloji ürün ve hizmetlerine erişiminde değişmeyen adres olmaya devam ediyor.

Teknosa, yeni mağazalarında akıllı telefonlardan küçük ev aletlerine, televizyondan bilgisayar ve aksesuarlara kadar pek çok ürünü avantajlı fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuyor.

2018'de omnichannel yatırımlarını güçlendirip büyümesini sürdüren Teknosa, açtığı bu mağazalarla Türkiye'nin dört bir yanındaki toplam mağaza sayısını 207'ye çıkardı.

Gündem

1.sayfa

Ekonomi & Finans

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyonla mücadelede yeni önlemleri yürürlüğe koyacağız

Otomotiv

Ford Otosan'dan 'lider aile' fotoğrafı

Ekonomi & Finans

Karayollarında geçiş ihlali cezalarında yüzde 60 indirim

Bilişim

5G ve Ötesi Ortak Lisansüstü Destekleme Programı İmza Töreni