27 Haziran 2017
Salı, 12:21

HÜRSES GAZETESİ
GÜNLÜK BAĞIMSIZ EKONOMİ VE POLİTİKA GAZETESİ

HIZLI ERİŞİM : YGS’de kim daha başarılı oldu: Kızlar mı erkekler mi ? TOKİ, 16 şehirdeki 55 arsayı satıyor 6 Dal Sigara, Çernobil'e Eşittir Tüketici Lehine Önemli Değişiklikler

Politika

Başlıklar

Yıldırım, Erzurum'da partililerle bayramlaştı

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Yıldırım, "Bakın buradan söylüyorum. FETÖ'cülerin, bölücülerin ayakta alkışladığı bu yürüyüş milli bir yürüyüş değildir. Sayın Kılıçdaroğlu, bu sevdadan vazgeç. Bölücülerle, FETÖ'cülerle gideceğin bir yer yok. Gideceğin yer çıkmaz sokaktır" dedi.

Başbakan Yıldırım'dan şehit evine ziyaret

Başbakan Binali Yıldırım, El Bab'ta şehit düşen Astsubay Üstçavuş Yahya Efiloğlu'nun İzmir'deki ailesini ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Kılıçdaroğlu gibileri bizim Rabiamızı bilemez'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa ziyareti kapsamında Ceylanpınar’da halka seslenerek, “Kılıçdaroğlu gibileri bizim Rabiamızı bilemez” dedi.

Kılıçdaroğlu sağanak yağmura yakalandı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, adalet yürüyüşünün 8. Gününde Bolu’nun Yeniçağa İlçesi’nde bulunan Şair Dertli Parkı’na hareket ettiği sırada başlayan sağanak yağmura yakalandı.

Başbakan Yıldırım'dan bankalara son çağrı!

Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul Sanayi Odası'nın meclis toplantısında yaptığı konuşmada bankacılara seslenerek, "Tren kalkıyor, hareketten önce son çağrıyı yapıyorum. Ya adam gibi makul bir faiz oranını benimsersiniz yahut da biz bunun da tedbirini alırız" dedi.

Başbakan Yunanistan dönüşü uçakta konuştu

Başbakan Binali Yıldırım Yunanistan dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını cevapladı. Yıldırım, ‘Kabine değişikliği konusunda Cumhurbaşkanı ile aranızda bir uzlaşmazlık mı var mı?’ sorusuna, ‘Bakın çok iddialı bir şey söylüyorum. Cumhurbaşkanı ile aramızda hiçbir sorun olmaz’ şeklinde cevap verdi.

Kurtulmuş: 'Terörün faturası 1,5 trilyon dolar'

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye’nin terör yüzünden 40 yılda 1,5 trilyon dolar fatura ödediğini, bu zarar olmasaydı Türkiye’de şu an kişi başına milli gelirin 25 bin dolar seviyesinde olacağını kaydetti.

CHP’nin yürüyüşünde 4. gün tamamlandı

CHP’nin İstanbul Milletvekili Berberoğlu’nun tutuklanmasına tepki için başlattığı yürüyüşün 4. günü tamamlandı.

Başbakan Yıldırım: “Türkiye’yi başkalarına şikayet edenler, gerçeği görsünler”

Başbakan Binali Yıldırım, yapımı devam eden 3’üncü havalimanı inşaatında çalışan işçilerle birlikte iftar yaptı.

Kılıçdaroğlu, 'Adalet Yürüyü'şünün 3'üncü gününde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Kavurmacı'ya tutuklama kararını doğru bulmuyorum" dedi.

DSP Lideri Aksakal: “Mızrak Çuvala Sığmıyor!”

Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Önder Aksakal yaptığı açıklamada, "Anayasa ve hukuk devleti ilkeleri askıya alınmış, adalet kavramının içeriği boşaltılmış, mecliste yer alan muhalefet partileri de kendi elleriyle yok ettikleri adaleti yollarda arar hale gelmiştir" dedi.

Kılıçdaroğlu: Kararı verenler bu kararın altında kalacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına ilişkin, "Bu kararı verenler bunun altında kalacaktır" dedi.

HDP’li Pervin Buldan gözaltına alındı

HDP İstanbul Milletvekili ve Meclis Başkanvekili Pervin Buldan, hakkında çıkarılan yakalama kararı nedeniyle Diyarbakır’da gözaltına alındı.

Kılıçdaroğlu’ndan Hüsamettin Cindoruk’a nezaket ziyareti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk’u İstanbul’daki evinde ziyaret etti.

Başbakan Yıldırım: “Krizin derinleşmemesi için ciddi mesai harcıyoruz”

Başbakan Binali Yıldırım, Katar krizi ile ilgili tarafları sükunete davet ederek, “Krizin derinleşmemesi için Türkiye olarak çok ciddi bir mesai harcıyoruz” dedi.

Bahçeli'den zehir zemberek açıklamalar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Milli bekamızın karnesine bakalım, Barzani çetesi 25 Eylül’de bağımsızlık referandumu yapacakmış. Bunun adı rezalet, melanet, ihanettir" dedi.

Kılıçdaroğlu, yürüyüşünün 10. gününü tamamladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından başlattığı yürüyüşün 10. gününü tamamladı.

Eski Yalova milletvekili Şükrü Önder tutuklandı

FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan eski Yalova Milletvekili Şükrü Önder çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

  

Deniz Baykal’dan 'Adalet Yürüyüşü' açıklaması

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun öncülüğündeki 'Adalet Yürüyüşü' ile ilgili, "O yürüyüşün içinde yer almamış, o yürüyüşün amacının arkasındaki şikayeti talebi paylaşan Türkiye'de milyonlarca insan var. Bende o insanlardan birisiyim" dedi.

Enis Berberoğlu’nun itirazı reddedildi

MİT Tırlarının durdurulmasına ilişkin görüntülerin yayınlanması davasında 25 yıl hapse çarptırılarak tutuklanan CHP milletvekili Enis Berberoğlu’nun itirazı reddedilerek, tutukluluk halinin devamına karar verildi.

Kurtulmuş, STK temsilcileriyle sahurda bir araya geldi

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Ünye’deki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle sahur programında bir araya geldi, sorunlarını dinledi

CHP’nin ‘Adalet Yürüyüşü’nün 3. günü tamamlandı

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından Ankara Güvenpark’tan İstanbul’a başlatılan ‘Adalet Yürüyüşü’nün üçüncü günü sona erdi. Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler bugün 16 kilometre yürüdü.

HDP'li Altan Tan’a 2 yıl hapis cezası

HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, hakkında 2012 yılında Şanlıurfa’da katıldığı nevruz kutlamalarında yaptığı bir konuşma nedeniyle açılan davada 2 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Eskipazar Belediye Başkanı görevinden istifa etti

Karabük’ün Eskipazar ilçe Belediye Başkanı Dursun Baş görevinden istifa etti.

HDP’li Aslan serbest bırakıldı

Batman Havaalanı'nda öğle saatlerinde gözaltına alınan HDP Milletvekili Mehmet Ali Aslan, adliyedeki ifade işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Şamil Tayyar adaylığını açıkladı

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, dar bölge ya da daraltılmış bölge sistemine geçilmesi halinde Gaziantep’in Şahinbey ilçesinden aday olacağını söyledi. Tayyar, Katar üzerinden Türkiye’ye operasyon çekilmeye çalışıldığını ifade etti.


Sayfalar :  1  2  3  4 ... 45 

Bizi Takipedin

 Twitter      Facebook        RSS

VİDEO HABERLER