27 Mart 2017
Pazartesi, 22:05
ABD DOLARI ALIŞ: 3.5931   ABD DOLARI SATIŞ: 3.5996   |   AVUSTRALYA DOLARI ALIŞ: 2.7358   AVUSTRALYA DOLARI SATIŞ: 2.7537   |   DANİMARKA KRONU ALIŞ: 0.52398   DANİMARKA KRONU SATIŞ: 0.52656   |   EURO ALIŞ: 3.9045   EURO SATIŞ: 3.9116   |   İNGİLİZ STERLİNİ ALIŞ: 4.5102   İNGİLİZ STERLİNİ SATIŞ: 4.5337   |   İSVİÇRE FRANGI ALIŞ: 3.6395   İSVİÇRE FRANGI SATIŞ: 3.6629   |   İSVEÇ KRONU ALIŞ: 0.40769   İSVEÇ KRONU SATIŞ: 0.41191   |   KANADA DOLARI ALIŞ: 2.6906   KANADA DOLARI SATIŞ: 2.7027   |   KUVEYT DİNARI ALIŞ: 11.7374   KUVEYT DİNARI SATIŞ: 11.8910   |   NORVEÇ KRONU ALIŞ: 0.42460   NORVEÇ KRONU SATIŞ: 0.42746   |   SUUDİ ARABİSTAN RİYALİ ALIŞ: 0.95812   SUUDİ ARABİSTAN RİYALİ SATIŞ: 0.95984   |   JAPON YENİ ALIŞ: 3.2513   JAPON YENİ SATIŞ: 3.2728   |   BULGAR LEVASI ALIŞ: 1.9850   BULGAR LEVASI SATIŞ: 2.0110   |   RUMEN LEYİ ALIŞ: 0.85320   RUMEN LEYİ SATIŞ: 0.86437   |   RUS RUBLESİ ALIŞ: 0.06283   RUS RUBLESİ SATIŞ: 0.06366   |   İRAN RİYALİ ALIŞ: 0.01102   İRAN RİYALİ SATIŞ: 0.01117   |   ÇİN YUANI ALIŞ: 0.51964   ÇİN YUANI SATIŞ: 0.52644   |   PAKİSTAN RUPİSİ ALIŞ: 0.03409   PAKİSTAN RUPİSİ SATIŞ: 0.03453   |   ÖZEL ÇEKME HAKKI (SDR) ALIŞ: 4.9152   ÖZEL ÇEKME HAKKI (SDR) SATIŞ:   |  

HÜRSES GAZETESİ
GÜNLÜK BAĞIMSIZ EKONOMİ VE POLİTİKA GAZETESİ

HIZLI ERİŞİM : YGS’de kim daha başarılı oldu: Kızlar mı erkekler mi ? TOKİ, 16 şehirdeki 55 arsayı satıyor 6 Dal Sigara, Çernobil'e Eşittir Tüketici Lehine Önemli Değişiklikler

Politika

Başlıklar

Kemal Kılıçdaroğlu nikah şahidi oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Nilüfer ilçesindeki programı öncesinde Arzu Esendemirci ile ve Cevdet Ataman çiftinin nikah törenine katıldı. Kılıçdaroğlu, gelin Arzu Esendemirci’nin nikah şahitliğini yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan hodri meydan: İspatlarsan istifa edeceğim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Cumhurbaşkanının Meclisi fesih yetkisi yok. Ey Kılıçdaroğlu, şu hazırladığımız yasal düzenleme içerisinde çık böyle bir şey varsa bunu ispat et, ben cumhurbaşkanlığından istifa edeceğim. Ama o da kalkıp şu CHP'den ayrılsın ki CHP de bundan kurtulsun” dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmir'de

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmir Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Cemiyet başkanı Misket Dikmen ile görüşen Kılıçdaroğlu, daha sonra basın toplantısı düzenledi. Ziyaret sırasında Kılıçdaroğlu'na Hasan Tahsin heykeli hediye edildi.

Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık görevden alındı

Ağrı Belediyesi Eşbaşkanı Sırrı Sakık görevden alındı. Sakık’ın yerine Ağrı Valisi Musa Işın kayyum olarak atandı.

Deniz Baykal: “Bana 'terörist' diyecek olanın alnını karışlarım”

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Hayır’ diyen hayır diyecek. Ben ‘hayır’ diyorum. Bana 'terörist' diyecek olanın da alnını karışlarım. Hayır demeyi bir korkutmaca haline getirmek isteyenlere izin vermeyiz. Hayır demek vatanseverliğin gereğidir” dedi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Afyonkarahisar’da şehit ailelerini ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı kemal Kılıçdaroğlu, 16 Nisan da gerçekleştirilecek anayasa değişikliği referandumu çalışmaları kapsamında geldiği Afyonkarahisar’da şehit ailelerini ziyaret etti.

Kocaeli’nde Meral Akşener’in toplantısına saldırı

Kocaeli’nde düzenlenen konferansta konuşan eski MHP’li Meral Akşener’in programında olaylar çıktı.

Kurtulmuş: 'Baykal'ın söylemiş olduğu söz asla kabul edilemez'

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın, "Böyle bir yetkiyi peygambere versen peygamberi bozarsın" sözlerine karşılık, "Bir referandum kampanyasına peygamberlik müessesesini karıştırmak hangi akla hizmettir. Bu kabul edilemez bir sözdür" dedi.

Baykal: Devlet evet, millet hayır için çalışıyor ve devlet millete uyacaktır

CHP Antalya Milletvekili ve CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal, referandumda halk oyuna sunulacak anayasa değişikliğinin yetkiyi tek kişiye verdiğini ileri sürerek, “Demokrasilerde takdir tek kişiye bırakılmaz” dedi.

"Cumhuriyeti yeniden ayağa kaldıracağız"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Böke, "Mudanya Mütarekesiyle bizlerin hep beraber daha bağımsız, aydınlık, özgür Türkiye için attığı adımları biz kez daha 16 Nisan’da biz o sandıkta Mudanya’dan başlayarak atacağız" dedi.

TBMM 21 Mart’ta tatile girecek

Türkiye Büyük Millet Meclisi 21 Mart’tan itibaren tatile girecek.

CHP’li Altay’dan Hollanda’ya tepki

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Altay, Hollanda'da yaşanan çirkinliklere ilişkin, “Büyük bir hakarete maruz kaldık, incindik, gururumuz kırıldı. Bunun gereğini yapın” dedi.

MHP'li Kalaycı: "Kimseyi muhalif diye ihraç etmedik"

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kalaycı, MHP’de yaşana ihraçlarla ilgili, "Muhalif oldu diye ya da ‘hayır’ diyecek diye hiç kimseyi atmadık" dedi. Kalaycı, ihraç edilen vekillerin ülkücü edep ve terbiyeye sığmayan, parti disiplinine uymayan davranışlar nedeniyle ihraç edildiğini söyledi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Hollanda’nın kararını değerlendirdi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hollanda’nın Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun uçuş iznini iptal etmesine ilişkin, "Asla doğru bulmuyorum. Türkiye’nin her türlü yaptırıma hakkı var" dedi.

BBP referandumda 'evet' oyu vereceklerini açıkladı

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, referandumda 'evet' oyu vereceklerini açıkladı.

  

MHP'de 4 isim ihraç edildi

MHP Merkez Disiplin Kurulu, Sinan Oğan, İsmail Ok, Yusuf Halaçoğlu ve Nuri Okutan’ın partiden ihraç edilmesine karar verdi.

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’dan Hollanda Başbakanı'na sert tepki

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Hollanda Başbakanı Mark Rutte’ın referandum etkinliği ile ilgili yaptığı açıklamaya sert tepki göstererek, “Bunlar geçmişte daha çok Nazi artığı küçük siyasi partilerin söylemleriydi.

CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi’den bayrak açıklaması

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili ve CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, Kürdistan’ın bir devlet olmadığını, Atatürk Havalimanı’nda Irak Kürt Bölgesel Yönetimi bayrağının asılmasıyla ilgili, “Referanduma yönelik bir manevra yapılmak istenmektedir” dedi.

Temurci: Biz 15 Temmuz'da karargahın kime ait olduğunu millet olarak gösterdik

AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, “Halen 15 Temmuz’u yaşadıktan sonra gazete manşetlerinde ‘Karargah Rahatsız’ ifadelerini okuyorsak, bu ülkede ve topraklarda yaşayan herkese çok büyük sorumluluklar düşüyor. Biz 15 Temmuz'da karargahın kime ait olduğunu millet olarak gösterdik” dedi.

Bahçeli: '16 Nisan’da Türkiye kazanacak, evetler sandıktan taşacaktır'

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 16 Nisan'da 'evet'lerin sandıktan taşacağını söyledi.

Kılıçdaroğlu: Bana mantıklı gerekçe göster gidip evet oyunu ben de vereyim

CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Bize diyorlar ki evet oyu kullanın. Niye kardeşim? Bana mantıklı gerekçe göster gidip evet oyunu ben de vereyim” dedi.


Sayfalar :  1  2  3  4 ... 40 

Bizi Takipedin

 Twitter      Facebook        RSS

VİDEO HABERLER