22 Ağustos 2017
Salı, 18:29

HÜRSES GAZETESİ
GÜNLÜK BAĞIMSIZ EKONOMİ VE POLİTİKA GAZETESİ

HIZLI ERİŞİM : YGS’de kim daha başarılı oldu: Kızlar mı erkekler mi ? TOKİ, 16 şehirdeki 55 arsayı satıyor 6 Dal Sigara, Çernobil'e Eşittir Tüketici Lehine Önemli Değişiklikler

Otomotiv

Başlıklar

Peugeot'nun SUV zincirinde son halka 5008

Sınıfında referans olmayı hedefleyen Yeni SUV Peugeot 5008, dört farklı motor ve beş donanım seçeneği ile 153 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla Eylül ayında Türkiye'de satışa sunulacak.

Dacia Dokker Combi Stepway Plus+ satışa çıktı

Dacia'nın yeni tasarım detaylarına sahip çok amaçlı kombisi Dokker Combi Stepway, "Plus+" adlı özel serisi 56 bin 950 lira fiyatla satışa sunuldu.

Hibrit Auris 6 ayda 43 bin 114 adet satıldı

Hibrit versiyonuyla Avrupa'daki popülerliğini artıran Toyota Auris, ilk 6 ayda Avrupa'da 43 bin 114 adet satılarak, toplam Auris satışlarındaki payını yüzde 64'e yükseltti.

Mazda'nın 2 gözbebeği Türkiye'de

Mazda, "Hareketin Ruhu" felsefesinin son meyveleri CX-5 ve MX-5 RF Türkiye yollarında. Yenilenen CX-5 tek motor seçeneği 190 bin 308 TL'den, MX-5 RF ise 138 bin 282 TL'den başlayan fiyatlarla satılacak.

Elektrikli ve hibrit araç satışı arttı

TEHAD'a göre, yılın ilk yarısında Türkiye'de gerçekleşen elektrikli ve hibrit araç satışı, geçen yıla göre yüzde 330.79 arttı. 2016'da pazarda 6 marka varken, 2017'de bu sayı 11 markaya çıktı.

IONIQ, doğuştan hibrit ve çevreci

Hyundai’nin geri dönüşümlü malzemeleri kullanarak ürettiği, elektrikli, plug-in hybrid ve hybrid motorları tek gövdede buluşturduğu Ioniq modelini 123 bin 900 TL başlangıç fiyatıyla satışa sundu.

General Motors, 700 bin aracını geri çağırdı

General Motors, araçlarındaki direksiyon arızası nedeniyle 700 bin Chevy ve GMC aracını geri çağırdı.

Opel'in GSi efsanesi Insignia ile dönüyor

Opel'in 33 yıllık sportif geçmişini yansıtan GSi, 2 litre 260 ve 210 Hp'lik motorlarla Frankfurt'ta görücüye çıkacak, Türkiye'de 2018'de satışa sunulacak.

Renault Trucks, Türkiye'de ilk üçü hedefliyor

Yeni yapılanması ile Türkiye'de ticari araçlar sektöründe hedeflerini büyüten Renault Trucks, üst düzey yönetici kadrosuyla sektörü değerlendirdi.

  

Ateca FR Türkiye'de satışa sunuldu

SEAT'ın SUV segmentindeki ilk modeli olan Ateca'nın FR versiyonu 124 bin 700 TL'den başlayan fiyatlarla SEAT Yetkili Satıcılarında yerini aldı.

Tofaş, üretim rekorunu 'çevre' performansıyla taçlandırdı

Tofaş'ın yayınladığı 4'üncü Sürdürülebilirlik Raporuna göre, üretim hacmindeki büyük artışa rağmen özelikle çevre yönetiminde başarılı bir performans sergileyen şirket, geçen yıl araç başı enerji tüketim ve emisyon miktarını kayda değer seviyede düşürme başarısı gösterdi.

Ford Trucks yurt dışında büyümeye devam ediyor

Ford Otosan Genel Müdürü Yenigün, "Romanya, Macaristan ve Bulgaristan'daki yeni iş birliklerimiz ile Avrupa'nın 3 önemli ülkesinde, bu ülkelerin önde gelen köklü şirketleriyle ortaklığa imza atıp, bayilik çalışmalarımızı tamamladık" dedi.

Kia, crossover sınıfındaki rekabete Stonic ile katılıyor

Yeni Kia Stonic, Türkiye'de ise 2017'nin dördüncü çeyreğinde satışa sunulacak.

Nissan'ın amiral gemisi X-Trail'e yeni tasarım

Nissan'ın SUV'daki amiral gemisi X-Trail, yeni tasarımı ve teknolojik özellikleriyle Avrupa ile aynı anda Türkiye'de 162 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Toyota C-HR, Türkiye'de en çok satılan hibrit oldu

Toyota C-HR Hybrid, ilk 6 ayda bin 203 adetle birinci sıraya yerleşti.

'Motosiklet satışları araç satışlarını katlayacak'

Trafik sorununun motosiklet kullanımının yaygınlaşmasıyla çözülebileceği bu nedenle motosiklet satışlarının iki yıl içerisinde araç satışlarını üçe katlayacağı belirtildi.


Sayfalar :  1  2  3  4 ... 24 

Bizi Takipedin

 Twitter      Facebook        RSS

VİDEO HABERLER