23 Ağustos 2017
Çarşamba, 14:55

HÜRSES GAZETESİ
GÜNLÜK BAĞIMSIZ EKONOMİ VE POLİTİKA GAZETESİ

HIZLI ERİŞİM : YGS’de kim daha başarılı oldu: Kızlar mı erkekler mi ? TOKİ, 16 şehirdeki 55 arsayı satıyor 6 Dal Sigara, Çernobil'e Eşittir Tüketici Lehine Önemli Değişiklikler

TÜRMOB Başkanı Yükselen: 2017 yarınlara umutla baktığımız bir yıl olsun

  Kategori: Maliye & Muhasebe     Okunma Sayısı: 1458       Tarih: 31-12-2016       Paylaşın:   

TÜRMOB Başkanı Yükselen: 2017 yarınlara umutla baktığımız bir yıl olsun


 

Haber Merkezi - TÜRMOB Genel Başkanı Prof. Dr. Cemal Yükselen yayımladığı yeni yıl mesajında; "Savaşların, terör saldırılarının yeni yılla birlikte son bulması en büyük dileğimizdir." dedi.

Yükselen'in mesajında şu ifadeler yer aldı:

“Hafızalarımızda olumsuz izler bırakan bir yılı geride bırakıyoruz. Her başlangıç yeni bir umuttur. Yeni bir yıla yeni umutlarla giriyoruz.

2016 yılı savaşlar, terör saldırıları, bombalı katliamların yaşandığı, acı ve göz yaşının hüküm sürdüğü bir yıl oldu. Dünyada, bölgemizde ve ülkemizde yaşanan acı olayların ardı arkası kesilmedi. Adeta kin ve nefretin çirkin yüzünü gösterdiği bir yılı hep birlikte yaşadık. Ayrıca  ekonomik belirsizlikler, yaşanan ekonomik daralma ve değer kaybeden paramız açısından da 2016 yılı olumsuz bir yıl olarak yerini alacak.

Savaşların, terör saldırılarının yeni yılla birlikte son bulması en büyük dileğimizdir. 2017 yılının dünyamıza, bölgemize ve ülkemize barış ve huzur getirmesi, terörün son bulması, insanların yarınlara umutla baktığı bir yıl olmasını arzuluyoruz. Ekonominin istikrarlı bir şekilde güçlendiği, insanların geçim derdi ve yarın endişesi yaşamadığı bir dönemin başlangıcı olmasını diliyoruz. İşsizliğin, yoksulluğun, açlığın ve sefaletin olmadığı bir yaşam seviyesine ülkemizin ve dünyanın kavuşması temennisi  ve beklentisi içindeyiz.

2017 yılında, başta Suriye’de yaşananlar olmak üzere, savaşın, terör saldırılarının son bulması, akan kanın durması, barış filizlerinin yeniden tüm yeryüzünde yeşermesi hepimizin ortak temennisi olmalıdır.

Ülkemizde ve dünyada, tüm insanlığın huzur, özgürlük, adalet ve barış içinde yaşayacağı bir yıl olması dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.”Bunlarda İlginizi Çekebilir


comments powered by Disqus


Bizi Takipedin

 Twitter      Facebook        RSS

VİDEO HABERLER