23 Ağustos 2017
Çarşamba, 15:00

HÜRSES GAZETESİ
GÜNLÜK BAĞIMSIZ EKONOMİ VE POLİTİKA GAZETESİ

HIZLI ERİŞİM : YGS’de kim daha başarılı oldu: Kızlar mı erkekler mi ? TOKİ, 16 şehirdeki 55 arsayı satıyor 6 Dal Sigara, Çernobil'e Eşittir Tüketici Lehine Önemli Değişiklikler

Şimşek: "Hükümetimiz terörü kararlılıkla bitirecek"

  Kategori: Politika     Okunma Sayısı: 241       Tarih: 05-08-2017       Paylaşın:   

Şimşek: "Hükümetimiz terörü kararlılıkla bitirecek"

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Mardin Mazıdağı ilçesindeki fosfat tesislerinde incelemelerde bulundu. Şimşek, işçilerle bir araya gelerek öğle yemeğini yedi.


Mütia AVUKA
Mardin (Hürses) - Başbakan Yardımcısı Mehmet şimşek ve beraberlerinde bir heyetle Ankara'dan Mardin Mazıdağı ilçesine geçerek buradaki fosfat tesislerinde incelemelerde bulundu. Öğle işçilerle bir araya gelip yemek yiyen Şimşek, basına kapalı fosfat tesisleri yetkilileri ile bir araya geldi

Beraberlerinde Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mustafa Yaman ve bazı ilin yöneticileri Mazıdağı ilçesi ziyaretlerinden sonra Mardin valiliğine geçen Şimşek, basına kapalı bir şekilde Vali Mustafa Yaman'dan ilin sorunları ve şu anda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Valilikten çıkarken basına açıklamada bulunan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, çeşitli konulara değindi. Şimşek özellikle Doğu ve Güneydoğu illerindeki terör olaylarnın bitirilmesine hükümet kesinlikle karar vermiş. Herkes huzur ve güven içinde olacak” dedi.

Mardin ziyaretlerinde büyük ilgi gören Şimşek, daha sonra AK Parti il başkanlığını ziyaret ederek burada Milletvekili Orhan Miroğlu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, Merkez İlçe Başkanı Olcay Sekızkardeş, kadın ve gençlik kolları tarafından karşılandı. Basın mensupları ile fotoğraf çekimleri yapıldıktan sonra basın mensupları dışarıya davet edilerek burada hem parti teştilatı ve hem de bazı vatandaşların sorunlarını dinledi.

Edinilen bilgile göre, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'ten özellikle Yukarı Mardin'deki birinci caddenin trafik sorunun çözümlenmesi istendi.

 

                                                                                          Bunlarda İlginizi Çekebilir


comments powered by Disqus


Bizi Takipedin

 Twitter      Facebook        RSS

VİDEO HABERLER